• سه شنبه / 16 خرداد 1402 / 16:48
  • دسته‌بندی: تیتر اول
  • کد خبر: 120552991
  • خبرنگار : 2

ضرورت تقویت احساس امنیت در جامعه/در کنار گشت استفاده از تجهیزات مدرن ضروری است

استاندار خوزستان گفت: شهرستان‌هایی که فاقد پایش تصویری هستند باید در یک زمان‌بندی کوتاه تحت پوشش قرار گیرند.

صادق خلیلیان استاندار خوزستان امروز در جلسه قرارگاه مقابله با سرقت خوزستان بر ضرورت تقویت احساس امنیت در سطح جامعه و استفاده از تجهیزات نوین در این حوزه تاکید کرد و با اشاره به ارتقای سطح امنیت روانی در سطح استان اظهار کرد: وقتی احساس امنیت جامعه افزایش یابد منجر به تقویت آسایش جامعه می‌گردد لذا ضرورت دارد با تمهیدات اندیشیده شده محیطی امن، برای خانواده‌ها فراهم آوریم.

وی با اشاره به استفاده از تجهیزات نوین به منظور پیشگیری از جرایم مختلف از جمله سرقت افزود: افزایش سطح امنیت در جامعه نیازمند مجموعه‌ای از اقدامات‌ است که باید در کنار هم سازماندهی شوند هر چند وجود گشت لازم است اما ضرورت دارد از ابزار و تجهیزات نوین و مدرن در این راستا استفاده گردد.

استاندار خوزستان با اشاره به اهمیت پایش تصویری در همه شهرستان‌های استان توضیح داد: شهرستان‌هایی که فاقد پایش تصویری هستند باید در یک زمان‌بندی کوتاه تحت پوشش قرار گیرند.

خلیلیان همچنین بر ضرورت روشنایی پارک‌ها و معابر تاکید کرد و گفت: در ۲ ماه اخیر اقدامات خوبی از سوی متولیان امر در زمینه برقراری نظم وامنیت صورت گرفته است که ضرورت دارد این اقدامات استمرار یابد.

0/5 (0 Reviews)

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of