فرمانده سپاه ولیعصر(عج): حمایت از گروه‌های جهادی نیازمند مصوبه قانونی مجلس است

فرمانده سپاه ولیعصر(عج) خوزستان گفت: حمایت اساسی از گروه‌های جهادی و ایثارگران نیازمند مصوبه قانونی مجلس شورای اسلامی است که در این زمینه تعامل لازم با نمایندگان خوزستان، صورت گرفته است.

سرتیپ پاسدار حسن شاهوارپور روز چهارشنبه در حاشیه نشست طرح حمایت از گروه‌های جهادی با اصلاح قانون اختیارات سازمان بسیج سازندگی با حضور جمعی از نمایندگان خوزستان در مجلس شورای اسلامی در اهواز اظهار داشت: بسیج سازندگی و گروه‌های جهادی مدت‌ها است در مناطق محروم استان در حال خدمت رسانی به مردم هستند اما بعضاً با مشکلاتی مواجه شده اند لذا نیازمند حمایت های بیشتری می باشند.

وی افزود: بخشی از حمایت‌ها از گروه‌های جهادی نیازمند تصویب قانون در مجلس شورای اسلامی است که در این نشست مسائل و مشکلات به نمایندگان استان انتقال داده شد و امید است به زودی در این زمینه اقدام اساسی صورت گیرد.

فرمانده سپاه ولیعصر(عج) خوزستان گفت: استان خوزستان در دوران دفاع مقدس نسبت به سایر استان ها بیشترین آسیب را دید و بخشی از ایثارگران همچنان درگیر مشکلاتی هستند که در زمینه رفع این مشکلات نیز تصمیم هایی با همکاری نمایندگان مجلس گرفته شده و امید است به زودی اجرایی شوند.

وی بیان کرد: یکی دیگر از مشکلات خوزستان، موضوع تایید حضور در جبهه بسیاری از رزمندگان حاضر در جنگ تحمیلی است که به مصوبه مجلس نیاز دارد و در این زمینه نیز همکاری خوبی با نمایندگان آغاز شده است.

گروه های جهادی از سال های گذشته بخصوص پس از سیل فروردین ماه سال ۱۳۹۸ در زمینه ساخت و تعمیر منازل آسیب دیده، تعمیر وسایل سرمایشی و گرمایشی و همچنین سایر اقدامات جهادی و عمرانی در مناطق مختلف استان خوزستان حضور داشته و این خدمات همچنان ادامه دارد.

همچنین طرح شهید سلیمانی از جمله طرح هایی است که گروه های جهادی به کمک کادر درمان در زمینه غربالگری و واکسیناسیون برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در دست اجرا دارند.

گروه های جهادی در استان خوزستان با مشارکت در راه‌اندازی مراکز واکسیناسیون ۲۴ ساعته در این زمینه مشغول فعالیت هستند.

0/5 (0 Reviews)

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of