عزت ملی ، دستاورد حضور حداکثری مردم در انتخابات

درکنار تمام دستاورد‌هایی که بعداز انقلاب کسب کرده ایم آنچه ایران و انقلاب مردمی اش را از سایر کشور‌ها متمایز ساخته حضور و حمایت مردم بوده است .

به گزارش اهواز نوین به نقل از خبرگزاری صدا و سیما مرکز خوزستان ؛ استاد حوزه علمیه و مدیر مجموعه مدارس ولایت اظهار داشت : منبع اقتدار هر کشورمی تواند مولفه‌های مختلفی باشد ، ممکن است بعضی کشور‌ها بانک داری قوی یا نظام سرمایه داری منبع قدرت آن‌ها باشد و وجود ثروتمندان ثبات بخش و منبع امنیتشان باشد.عزت ملی ، دستاورد حضور حداکثری مردم در انتخابات

مصطفی قرآن دوست تصریح کرد: در کشور‌های دیگری ممکن است منابع سرشار انرژی مثل نفت یا قدرت نظامی مولفه اقتدارشان باشد، اما در کشور ما پشتیبانی مردم از نظام مولفه قدرت است.

وی افزود: در کنار تمام دستاورد‌هایی که بعداز انقلاب کسب کرده ایم آنچه ایران و انقلاب مردمی اش را از سایر کشور‌ها متمایز ساخته ، حضور مردم و حمایت مردم بوده است، حمایتی که اگر غبار بی تفاوتی بگیرد ایران آسیب پذیر خواهد شد و قطعا دشمن طمع خواهد کرد.

وی با بیان اینکه دشمن هر کجا احساس کند مردم از انقلابشان نا امید شدند از همان جا حمله می‌کند گفت: کسانی که چشم طمع به ایران دوخته اند اگر شکافی میان مردم و نظام پیدا کنند آن را دستاویزی برای تحریم‌های فلج کننده و افزایش نارضایتی‌های اقتصادی قرار می دهند ، نمونه اش را در سال ۸۸ شاهد بودیم که نظام هزینه زیادی برای آن پرداخت کرد.

قرآن دوست مشارکت مردم در پای صندوق‌های رای را ضمانت بخش امنیت سیاسی ، اقتصادی و اجتماعی دانست و تصریح کرد: پناه این کشور و منبع قدرت این کشور مردم هستند.

وی با بیان اینکه روز ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ یک نفر به عنوان رئیس جمهور ایران معرفی خواهد شد افزود : همه ی ما باید سعی کنیم به نامزدی رای دهیم که صلاحیت بیشتری داشته باشد و با دلگرمی و پشتوانه مردمی کارش را آغاز کند.

مصطفی قرآن دوست تاکید داشت قطعاً حضور حداکثری همراه انتخاب اصلح می‌تواند چهره‌ی کشور را دگرگون خواهد کرد .

بیشتر بخوانید : افزایش ۱۲ درصدی شعب اخذ رأی در خوزستان

وی در پایان یاد آور شد : انتخابات ۲۸ خرداد می‌تواند نقطه‌ی عطفی در تاریخ انقلاب باشد و امیدوارم که با همکاری سه قوه و پیش رفتن ، تحت فرامین رهبری بسیاری از معضلات کم رنگ شود و مردم طعم خدمت خالصانه نیرو‌های انقلابی را بچشند و در چهره‌ی اقتصادی کشور تغییرات چشمگیری به وجود بیاید.

0/5 (0 Reviews)

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of