تخمین حقوق ۱۴۰۰ کارمندان بر پایه تورم

تخمین حقوق ۱۴۰۰ در اسفندماه یکی از مهم ترین دغدغ­ های کارمندان و کارکنان اعم از بخش خصوصی و دولتی است. اگرچه میزان افزایش حقوق هرساله توسط وزارت کار مشخص می­گردد اما مذاکرات حقوق و دستمزد نقش پررنگی را در سازمان­ها ایفا می­کند. چگونگی مذاکره حقوق و دستمزد به این موضوع بستگی دارد که افراد مشابه شما چه حقوقی را درخواست می­کنند؟

مشاهده حقوق و دستمزد افراد مشابه شما در سال جدید

ایران سلری مرجع حقوق و دستمزد در ایران است که هر ساله بر اساس گزارش حقوق و دستمزد دریافتی از ۵۰ هزار نفر از شاغلان در ۴۱ گروه شغلی مختلف از جمله بازاریابی، فروش، مهندسی و… در ۳۱ استان کشور، به افراد کمک می­کند تا حقوق خود را بر اساس تحصیلات، مهارت و سابقه کارشان تخمین بزنند.

دریافت گزارش حقوق در گروه شغلی شما

بخشی از اطلاعاتی که در این گزارش مشاهده خواهید کرد شامل:

  • مقایسه وضعیت حقوق دریافتی در کل کشور

پس از وارد کردن اطلاعات حقوق و دستمزد، تخمینی از وضعیت بازار کار در استان شما و نیز حوزه تخصصی که در آن فعالیت می­کنید ارائه خواهد شد.

  • وضعیت حقوق دریافتی در استان محل سکونت

بر اساس الگوریتم هوشمندی که طراحی شده است شما می­توانید حقوق افراد با تجربه، تحصیلات، تخصص و مهارت مشابه به خودتان را مشاهده کنید.

  • مقایسه وضعیت درآمدی به نسبت ۳ فرد مشابه در کشور

فرد مشابه فردی است که استان محل کار، گروه شغلی و سمت شغلی مشابه شما را دارد و همانطور که در شکل مشخص است، میزان حقوق دریافتی وی به شما نمایش داده می­شود.

  • تفاوت دریافتی زنان و مردان در کشور

در این بخش نموداری به شما ارائه خواهد شد که به تفکیک جنسیت، داده هایی را در اختیارتان قرار می دهد و از تفاوت حقوق و دستمزد زنان و مردان اطلاعاتی را ارائه می­نماید.

 

درباره ایران سلری:

ایران سلری به عنوان اولین و معتبرترین مرجع حقوق و دستمزد از سال ۱۳۹۲ گزارش‌هایی را تحت عنوان «گزارش حقوق و دستمزد» منتشر کرد. هدف اصلی از انتشار این گزارش‌ها، ایجاد شفافیت در مورد نرخ دستمزدها در بازار، کمک به کارجویان برای برنامه ­ریزی شغلی، آگاهی از وضعیت بازارکار و موفقیت در مذاکرات حقوق و دستمزد است. لازم به ذکر است که کلیه اطلاعات کاربران نزد ایران سلری محفوظ بوده و کلیه گزارش ها به صورت بدون نام منتشر می شوند.

0/5 (0 Reviews)

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of