رزمایش مشترک گردان‌های امنیتی امام علی(ع) و ناجا در اندیمشک برگزار می‌شود

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان اندیمشک از برگزاری رزمایش مشترک گردان‌های امنیتی امام علی(ع) و ناجا در شهرستان اندیمشک خبر داد.

به گزارش اهواز نوین، سرهنگ پاسدار احسان کریم پور  فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اندیمشک در حاشیه رزمایش مشترک گردان امنیتی امام علی(ع) و ناجا اظهار داشت: امنیت مردم خط قرمز نیروهای مسلح است.

وی افزود: فرماندهان ما با خداباوری، خودباوری، مردم باوری و با استفاده از ظرفیت حداکثری، آمادگی و چابکی خود را برای مقابله هرگونه فتنه حفظ کرده و در سطح شهرستان اندیمشک با دو گردان امام علی(ع) ضریب آمادگی اقدامات مقابله‌ای را افزایش داده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان اندیمشک گفت: بابصیرت، معنویت و ایمانی که در میان آحاد بسیجیان بوده همواره فتنه را در نطفه خفه کرده و از بین برده است و یکی از عرصه‌های نقش آفرینی بسیج، فعالیت در حوزه امنیت است، نیروهای امنیتی وظایف مختلفی را برعهده دارند و یکی از وظایف مهم سپاه تامین امنیت پایدار در نظام جمهوری اسلامی است.

وی تصریح کرد: امروز سپاه بر خود واجب می‌داند به واسطه برخورداری از نیروی عظیم مردمی برای مواجه با فتنه‌های گوناگون داخلی و خارجی همواره خود را آماده نگه دارد.

سرهنگ کریم پور خاطرنشان کرد: گردان‌های بسیجی و بسیجیان همیشه به واسطه قدرت ایمان آماده مقابله با فتنه‌های مختلف دشمنان هستند.

وی با اشاره به اینکه نیروهای بسیجی برای کور کردن فتنه علاوه بر اینکه  همیشه آماده بوده  افزود: ما برای داشتن امنیت پایدار افتخار حضور در کنار بسیجیان به واسطه قدرت مردمی را داریم.

سرهنگ پاسدار کریم پور در ادامه بیان کرد: شهرستان اندیمشک با دو گردان امام علی(ع)  خود را برای فتنه‌های گوناگون نظام سلطه آماده کرده‌ایم و بسیجیان ما در قالب سازمان‌های منسجم و مشخص، آماده مقابله اثرگذار با سناریوهای پیچیده و متنوع دشمنان هستند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان اندیمشک یادآور شد: در حال حاضر ما شگردهای مختلف و نقشه‌های طراحی شده گوناگونی را از دشمنان برای ایجاد ناامیدی و ناامنی در جامعه می‌بینیم اما بسیجیان امروز خود را برای آن فتنه‌ها و طرح‌های نو آماده کرده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: دشمن معیشت مردم را هدف قرار داده و بیشترین تحریم‌ها رو علیه نظام ما و مردم ما نشانه گرفته اما همیشه این مردم هستند که با حضور بموقع خود در میدان دشمنان را رسوا می‌کنند.

این مقام مسئول با تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه(س)، افزود: ولایتمداری بسیج و سپاه از جنس ولایتمدار مادر سادات بوده و برای دفاع از ولایت آماده جانفشانی هستند.

در پایان برنامه سرهنگ پاسدار کریمپور  از همه اعضای محترم شورای اداری، فرماندار محترم و همچنین اعضای شورای تامین در تعامل و هماهنگی بعمل آمده در اجرای رزمایش تقدیر و تشکر کردند.

0/5 (0 Reviews)

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of