مشکل بانک ملی منتظران حل شد

پس از رسانه‌ای کردن موضوع تعطیلی بانک ملی شعبه شهر منتظران که موجب بروز مشکلات متعددی برای مردم منطقه شده بود، با پیگیری مسؤولین این مشکل برطرف شد.

پس از رسانه‌ای کردن موضوع تعطیلی بانک ملی شعبه شهر منتظران که موجب بروز مشکلات متعددی برای مردم منطقه و روستاهای پیرامون این شهر شده بود، با پیگیری‌های صورت گرفته توسط مسؤولین شهرستان و استان اعلام شد که مشکل تعطیلی این شعبه مرتفع گردیده اما بانک ملی کشور با تعطیل کردن شعبه و انتقال کارمندان آن به دیگر شعب همچنان تعطیلی این بانک را در دستور کار خود داشت.

در همین راستا سیداحمد آوایی نماینده مردم شهرستان دزفول به منظور رفع این مشکل نیز طی جلسات و نامه‌نگاری‌هایی با مدیر عامل بانک ملی ایران تعطیلی این بانک را اقدامی غیر کارشناسی دانست و خواستار رفع هر چه سریعتر مشکل بانک ملی شعبه منتظران شده بود که پس از پیگیری‌های صورت گرفته، دستور جلوگیری از تعطیلی بانک ملی شهر منتظران از سوی مدیر عامل بانک ملی به منظور رفاه حال همشهریان صادر گردید.

یکی از دلایل تعطیلی این شعبه نداشتن گردش مالی کافی و وارد کردن زیان بود که مقرر شده است این بانک تا پایان سال به فعالیت خود ادامه داده و در صورت وجود گردش مالی قابل قبول در سال‌های آتی نیز فعال باشد.

انتهای پیام/

0/5 (0 Reviews)
0 0 vote
Article Rating
اشتراک
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x