تولید محتوای الکترونیکی آموزشی تقویت شده است

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش گفت: تولید محتوای الکترونیکی آموزشی در آموزش و پرورش ، با شیوع ویروس کرونا تقویت شده و باید این روش در بخش تعلیم و تربیت کشور تقویت و مستمر باشد.

علیرضا کاظمی روز چهارشنبه در نشست با مسوولان و مدیران آموزش وپرورش خوزستان در محل این اداره کل بیان کرد: تولید محتوای الکترونیکی از برنامه‌های آموزش وپرورش است تا تولید محتوای آموزشی استاندارد بومی سازی شود.

وی گفت: استفاده از تکنیک‌های هنری از راهبردهایی است که می‌توان با تکیه به آن به افزایش ضریب نفوذ و تاثیرگذاری محتوای الکترونیکی در بین دانش آموزان کمک گرفت.

کاظمی ادامه داد: حفظ سلامت دانش‌آموزان به ویژه در شرایط سخت کنونی به عنوان یک اصل اولویت دار در دستور کار ویژه آموزش وپرورش است.

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش روز چهارشنبه از وضعیت نیروی انسانی، نحوه فعالیت مدارس در دوران کرونا و شیوه مقابله آموزش و پرورش استان با این موضوع، ضریب نفوذ شبکه آموزشی دانش آموزان (شاد) و اشکالات این سامانه در خوزستان دیدن کرد.

حمایت آموزش و پرورش خوزستان از سوی شرکت‌ها و دانش آموزان برای ضدعفونی کردن وگندزدایی مدارس در شورای آموزش و پرورش خوزستان مصوب شده است.

سال تحصیلی در خوزستان همچون سراسر کشور از ۱۵ شهریور آغاز شد و طبق اعلام استاندار خوزستان حضور دانش‌آموزان در مدارس اختیاری است.

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان پیش از این اعلام کرد که مواردی از ابتلا به کرونا در بین دانش آموزان این استان مشاهده شده است.

0/5 (0 Reviews)
0 0 vote
Article Rating
اشتراک
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x