بیمارستان امام کاظم (ع) ماهشهر تجهیز می‌شود

نماینده ماهشهر در مجلس گفت: تکمیل کادر درمان و تجهیز بیمارستان امام کاظم (ع) انجام می‌شود.

در پی اعتراض شهروندان از خدمات ضعیف درمانی سازمان تامین اجتماعی به شهرستان بندرماهشهر و انتقاد نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی از کم‌توجهی مسئولین تامین اجتماعی به ارائه خدمات درمانی به منطقه در نشست مجمع نمایندگان خوزستان با مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، امروزامیرعباس منوچهری معاونت درمان تامین اجتماعی از بیمارستان امام موسی کاظم (ع) بازدید کرد.

سازمان تامین اجتماعی خوزستان در حاشیه این بازدید در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: در بازدید امروز شرایط کلی بیمارستان امام موسی کاظم (ع) از جمله کادر درمان و پزشکان و تجهیزات مورد بررسی قرار گرفت،  با توجه به وضعیت موجود مقرر شد برای تکمیل کادردرمان و تجهیزات پزشکی در اسرع وقت اقدام شود.

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در ادامه این بازدید از راه‌اندازی یک درمانگاه در شهر چمران خبر داد و گفت: پیگیری‌های مستمری با سازمان تامین اجتماعی برای راه اندازی یک درمانگاه در شهر چمران در حال انجام است که بتوان این موضوع را در کمترین زمان ممکن تحقق بخشید.

آقاجری در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به ضرورت موضوع رایزنی و پیگیری‌هایی با دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز نیز برای تامین یک دستگاه سی تی اسکن در بیمارستان تامین اجتماعی بندرماهشهر انجام شده است و در حال حاضر در دست اقدام است.

انتهای پیام/

0/5 (0 Reviews)
0 0 vote
Article Rating
اشتراک
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
.