هدف دشمن کاهش مشارکت مردم در انتخابات است / راهپیمایی ۲۲ بهمن انتقام سخت عین الاسد را تکمیل کرد

نماینده مردم در خبرگان گفت: اهداف امریکایی در منطقه مشخص شده است و ضربه پشیمان کننده مقاومت ان شاءالله آمریکا را با ذلت از منطقه خارج خواهد کرد.

آیت الله عباس کعبی نماینده مردم در خبرگان در سخنرانی راهپیمایی ۲۲ بهمن با اشاره به قدرت جهانی ایران و شکست استکبار پوشالی آمریکا و صهیونیست، گفت: در مقابل آمریکا در حد یک گروه مافیایی تبهکار همراه با اقدامات تروریسم دولتی، تبدیل شده است.

وی افزود: تداوم جنگ اقتصادی، امنیتی و دیپلماتیک برعلیه ایران ریشه در حفظ پیروزی انقلاب اسلامی در این ۴۱ سال دارد.

آیت الله کعبی با بیان اینکه در جنگ اراده‌ها، اراده ملت ایران بر اراده نظام سلطه غلبه میکند، افزود: ترور دولتی به عنوان تنها راهبرد سال ۲۰۲۰ آمریکایی‌ها در مقابله با نظام اسلامی است.

وی ادامه داد: وزارت خارجه آمریکا در بودجه سال ۲۰۲۰، یک میلیارد و دویست میلیون دلار برای مقابله با تاثیرات انقلاب اسلامی در جهان و ایجاد چالش های اجتماعی مانند تفرقه و افزایش نارضایتی‌ها در داخل ایران، اختصاص داده است.

آیت الله کعبی با بیان اینکه راهپیمایی ۲۲ بهمن انتقام سخت عین الاسد را تکمیل کرد و افزود: راهپیمایی میلیونی ملت عراق بر علیه آمریکا بسترهای لازم را برای خروج نیروهای امریکایی از عراق و منطقه فراهم ساخته است.

وی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری که اگر قوی شویم جنگ نمیشود، گفت: بنابراین وظیفه ایرانی ها مشارکت فعال در ساخت ایران آباد و مستقل و مقتدر و اجرایی نمودن نقشه راه ولایت و مرز بندی روشن با دشمنان اسلام و ایران است.

آیت الله کعبی ادامه داد: البته ملت ایران از جهت ضعف مدیریت در برخی مسائل اجرایی و ایجاد تردیدهای راهبردی از جمله طرح مذاکره در اوج مبارزه و وجود فقر و فساد و تبعیض شدیدا گله مند هستند.

وی بر مشارکت مردم در انتخابات تاکید کرد و گفت: انتخابات دو اسفند ماه می‌تواند نقطه عطف تحول و حل مشکلات و تحقق پیشرفت و عدالت باشد البته نگاه ملی در انتخاب نامزدهای مجلس با رویکرد عدالت محوری و انقلابی گری و جهادی میتواند ارمغان شکل گیری مجلس انقلابی باشد.

آیت الله کعبی مردم را از انتخاب به شیوه قومی نهی کرد و افزود: این نوع انتخابات نه تنها مشکلات را حل نمیکند بلکه در سطح ملی اثربخش نیست.

وی با اشاره به حضور آمریکایی ها همراه با اضطراب در غرب آسیا، گفت: اهداف امریکایی در منطقه مشخص شده است و ضربه پشیمان کننده مقاومت ان شاءالله آمریکا را با ذلت از منطقه خارج خواهد کرد.

آیت الله کعبی با بیان اینکه مکتب شهید سلیمانی بویژه در میان جوانان دهه پنجم انقلاب باعث هموار ساختن مسیر خودسازی و تحقق حیات طیبه به سبک زندگی اسلامی شده است، گفت: شهید سلیمانی تربیت یافته مکتب امام و شاگرد ولایت است و خود را سرباز ولایت میداند و این روحیه در ملت ایران تجلی پیدا کرده است.

وی با اشاره به پیام راهپیمایی ۲۲ بهمن که حضور شکوهمند در انتخابات دو اسفند با مشارکت حداکثری است، ابراز کرد: هدف دشمن کاهش مشارکت مردم ایران است اما همانگونه که ملت ایران در ۴۱ سال، ۳۷ انتخابات و چند رفراندوم بزرگ را تجربه کرده در دو اسفند با مشارکت حداکثری و در تبعیت از فرمان رهبری و عمل به تکلیف شرعی با حضور در انتخابات و انتخاب اصلح ضربه مهلکی به امریکا خواهند زد.

آیت الله کعبی با بیان اینکه قدرت مردم بالاترین قدرت در نظام سیاسی بر مبنای مبنای قدرت الهی است گفت: یکی از برنامه های دشمن تضعیف شورای نگهبان و نهادهای انتخاباتی است اما اگر شورای نگهبان نبود استبداد و نفوذ آمریکا بر این کشور حکومت میکرد.

وی افزود: البته شورای نگهبان بر اساس پرونده انتخاباتی نامزدها تصمیم میگیرد و این بر مبنای صلاحیت کامل آن نامزد نیست، چه بسا اسنادی باشد که به دست شورای نگهبان نرسیده است.

0/5 (0 Reviews)

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of