تیم نفت مسجدسلیمان در مصاف با شهرداری بوشهر یک غایب دارد

 تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی یک بازیکن غایب دارد.

 به گزارش اهوازنوین، مهران حسنوند  اظهار داشت: تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در دیدار با تیم شهرداری بوشهر عباس عسگری هافبک تیم را به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه پا در اختیار ندارد.

وی با بیان اینکه در این بازی به دنبال برد و صعود به مرحله نیمه نهایی هستیم گفت: تاکنون نتایج خوبی در لیگ و جام حذفی کسب کردیم که تلاش می کنیم روند صعودی خود را ادامه دهیم هرچند در این دیدار به حمایت هواداران نیاز داریم.

نفتی‌های مسجدسلیمان بعد از نتایج خوبی که در جام حذفی کسب کردند، در برابر شهرداری بوشهر از انگیزه خوبی برخوردار هستند. آنها در بازی‌های خانگی نشان دادند که تیم دست و پا بسته‌ای نبوده و تاکنون تیم‌های پرمهره ای همچون استقلال، فولاد و تراکتورسازی را به زانو درآورده‌اند.

تیم شهرداری ماهشهر در مصاف با پرسپولیس یک محروم دارد

به گزارش ایرنا، سازمان لیگ اسامی محرومان مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی را اعلام کرد که بر این اساس رضا یادگاری مربی تیم شهرداری ماهشهر از همراهی تیمش در مصاف با پرسپولیس محروم شد.

تیم شهرداری ماهشهر در مرحله یک هشتم نهایی استقلال ماهشهر را از پیش رو برداشت همچنین تیم پرسپولیس با شکست نفت آبادان به این مرحله رسید.

تغییر ساعت دیدار شهرداری ماهشهر و پرسپولیس

با اعلام سازمان لیگ فوتبال، مسابقه تیم‌های فوتبال شهرداری ماهشهر و پرسپولیس در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی، به جای ساعت ۱۴ روز دوشنبه ۲ دی ماه ۹۸، در ساعت ۱۵ همان روز در ورزشگاه تختی آبادان آغاز خواهد شد.

/منبع ایرنا

0/5 (0 Reviews)
0 0 vote
Article Rating
اشتراک
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x