انتقام خون شهدای عملیات تروریستی رژه اهواز را از جریان نفاق می گیریم

رئیس موسسه تحقیقاتی علمی رهپویان شهدا ضمن گرامیداشت یاد ۲۵ شهید هفته دفاع مقدس که پارسال در رژه اهواز به شهادت رسیدند، گفت: تا انتقام خون شهدای هفته دفاع مقدس از جریان نفاق و استکبار جهانی را نگیریم دست از مبارزه برنخواهیم داشت.

به گزارش اهوازنوین ؛حجت الاسلام احمد پناهیان شامگاه دوشنبه در آیین گرامیداشت سالروز شهادت حسین ولایتی فر از شهدای حادثه تروریستی رژه اهواز در حسینیه ثاراله دزفول افزود: شهید ولایتی فر در حرکات جهادی سر شوق می آمد و در عرصه هایی که ولی امرش می خواست، فعال بود.
وی اظهار داشت: شهید ولایتی فر همواره دغدغه میهن، برنامه های فرهنگی، خدمات جهادی و تربیت جوانان و نوجوانان را داشت و از زندگی و اموال خود برای جوانان هزینه می کرد.
این کارشناس مذهبی آتش به اختیار بودن را از ویژگی های این شهید گرانقدر دانست و افزود: شهید ولایتی فر با روحیه جهادی خود سعی در باز کردن گره ها داشت.
وی با بیان اینکه شهید ولایتی فر از نظر دلسوزی و روحیه جهادی سرآمد بود، گفت: جنگ، مقدس و شرف آفرین است و این شهدا نیز الگوی اقتدار و عزت ما در جهان هستند.
حجت الاسلام پناهیان با بیان اینکه ۷۰ نفر در عملیات تروریستی رژه اهواز مجروح و ۲۵ نفر شهید شدند، افزود: فرقه الاحوازیه وقتی متوجه شد ضرب شصت سپاه محکم است حرف خود را پس گرفت و جا زد.
وی دزفول را مهد علم،  شهادت و اسطوره مقاومت عنوان کرد و گفت: ۲۴۵ هزار شهید دفاع مقدس اجازه نخواهند داد هفته دفاع مقدس هفته صلح با استکبار باشد.

جوانان مواظب فتنه نفاق باشند
رئیس موسسه تحقیقاتی علمی رهپویان شهدا در بخش دیگری از سخنانش به فتنه ۸۸ اشاره کرد و گفت: ۹ دی ریشه فتنه ۸۸ را برای سالها خشک کرد ولی منافقان در سال ۹۶ دوباره فتنه کردند و جوانان باید مواظب فتنه نفاقی که رهبری در سال ۹۸ هشدار داده بودند، باشند.
وی با اشاره به اهمیت هفته دفاع مقدس بیان داشت: نفاق از صدر اسلام تاکنون وجود داشته و ادامه دارد و در برخی موارد کمر اسلام را شکسته است.

این کارشناس مذهبی گفت: مقام معظم رهبری هفت عرصه جهاد علمی، اخلاقی، اقتصادی، استقلال و آزادی، مبارزه با فساد و عدالت، سبک زندگی اسلامی، عزت ملی و سیاست خارجه را برای جوانان معرفی کردند لذا باید مورد توجه جوانان قرار گیرند.
وی با اشاره به اقدامات خصمانه آمریکا در منطقه افزود: آمریکا از هیچ ظلمی چون ترور، تحریم، جنایت و  نسل کشی علیه ایران دریغ نکرده است لذا در صورت پذیرفتن ظلم آن،  مرده ای بیش نیستیم.
حجت الاسلام پناهیان گفت: مستکبرانی که برای نابودی اسلام صف آرایی می کنند هرگز ایمان نمی آورند لذا فریاد مرگ بر آمریکا در ۴۰ سال اخیر ذره ای سست نشده و همواره بر زبان ملت های مقاوم جاری بوده است.

جانشین فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج دزفول نیز ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: خداوند فرصت های زیادی برای رشد در اختیار ما قرار داده که یکی از این فرصت ها شرکت در این یادواره ها است.
سرگرد غلامحسین پرهیزگار انقلابی بودن، پای کار بودن و خسته نشدن از تلاش و فعالیت را از ویژگی های شهید ولایتی فر برشمرد و افزود: جوانان باید با حضور در چنین یادواره هایی در مسیر ولایت قرار گیرند.

وی اظهار داشت: باید پیام شهدای گرانقدر جمع آوری و به نسل های کنونی و آینده منتقل شوند.

شهید حسین ولایتی فر همراه با ۲۴ نفر دیگر در تاریخ  ۳۱ شهریورماه پارسال در جریان حادثه تروریستی رژه اهواز به شهادت رسید.

شهید سعید زارع از  دیگر شهدای دزفولی این حادثه تروریستی است که آیین گرامیداشت سالروز شهادت وی فردا در شهر میانرود دزفول برگزار می شود.

0/5 (0 Reviews)
0 0 vote
Article Rating
اشتراک
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x