اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، دشمن را از مواضع خود عقب می‌راند

فرمانده سپاه ولیعصر(عج) خوزستان گفت: ایستادگی مقابل تحریم‌ها و فشارهای ظالمانه دشمنان قسم خورده نظام و اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی از ضرورت‌های امروز جامعه اسلامی است که روز به روز دشمن را از مواضع خود عقب می راند.

به گزارش اهوازنوین ؛سرتیپ پاسدار حسن شاهوارپور روز سه شنبه در آیین بهره برداری از ۳۵ واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد استان در غیزانیه اهواز اظهار داشت: یکی از مسایل مهم ومورد تاکید امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب ، کمک به رفع محرومیت ها است.

وی افزود: انقلاب اسلامی برگرفته از باورهای دین مبین اسلام و مبتنی بر پیروی از ائمه اطهار(ع) است؛ برهمین اساس تکریم مردم به ویژه محرومان از رویکردهای مهم انقلاب و اسلام است.

فرمانده سپاه ولیعصر (عج) خوزستان گفت: در ایام محرم بسیاری از مردم با وجود شرایط سخت اقتصادی سفره‌های پربرکتی را برای زائران اربعین حسینی تدارک می‌بینند و این تکریم ها از باورهای ملت ما برخاسته است.

سرتیپ پاسدار شاهوارپور گفت: اکنون همکاران ما در مجموعه بسیج و سپاه در کنار دولت و سایر خدمتگذاران برای محرومیت زدایی در سالهای اخیر گامهای موثری را برداشته و این اقدامات همچنان ادامه دارد.

وی ادامه داد: شهدای ما برای برقراری امنیت پایدار این جامعه اسلامی جان خود را در دوران دفاع مقدس نثار کردند ، رزمندگان ما اکنون در مرزها جانفشانی می کنند؛ تداوم راه شهدا از ضرورتهای جامعه اسلامی است که رفع محرومیت از مسائل مهم به شمار می‌آید.

فرمانده سپاه ولیعصر خوزستان افزود: در زمینه احداث واحدهای مسکونی برای مددجویان توافقی با کمیته امداد داشتیم که با استفاده از ظرفیت گروههای جهادی توانستیم ۳۵ واحد مسکونی را آماده و به مددجویان تحویل دهیم.

سرتیپ پاسدار شاهوارپور اظهار داشت: بر اساس این توافقنامه قرار بود ۲۱۰ واحد با کمترین هزینه احداث شود که ۳۵ واحد آن تحویل شده و ۱۷۵ واحد دیگر نیز در حال انجام است؛ در مناطق سیل‌زده و زلزله زده استان نیز اقدامات مشابهی در حال انجام است.

وی بیان کرد : احداث و تعمیر واحدهای مسکونی برای مددجویان کمیته امداد و بهزیستی در سطح مناطق سیل زده و زلزله زده در اولویت قرار گرفته است.

فرمانده سپاه ولیعصر (عج) خوزستان گفت: در زمینه آبرسانی به منطقه غیزانیه نیز از دو جبهه کار آغاز شده و به سرعت پیش می رود و ظرف سه ماه آینده مشکل آب این منطقه برطرف می شود.

آیین بهره برداری از ۳۵ واحد مسکونی هر یک به ارزش ۸۰۰ میلیون ریال، روز سه شنبه با حضور فرماندار اهواز و جمعی از فرماندهان سپاه خوزستان و مسئولان محلی در منطقه غیزانیه اهواز برگزار شد .

0/5 (0 Reviews)
0 0 vote
Article Rating
اشتراک
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x