آغاز رژه نیروهای مسلح به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس امروز (۳۱ شهریورماه) در اهواز

رژه نیروهای مسلح به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس امروز (۳۱ شهریورماه) در اهواز آغاز شد.

به گزارش اهوازنوین ؛ در نخستین روز از هفته دفاع مقدس و همزمان با سراسر کشور، یگان های مختلف نیروهای مسلح خوزستان با حضور نماینده ولی فقیه در استان ،استاندار خوزستان مسولان استان و فرماندهان ارشد ارتش و سپاه در خوزستان در رژه بزرگداشت هفته دفاع مقدس، توان رزمی خود را به نمایش گذاشتند.

در این رژه، گروه ها و یگان های مختلف ارتش، بسیج، سپاه پاسداران و نیروی انتظامی قدرت نظام جمهوری اسلامی ایران رابا اقتداربه نمایش جهانیان گذاشتند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خوزستان ، نماینده ولی فقیه در خوزستان در این مراسم با گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت : ۴۰ سال قبل در چنین روزی پیامی ترس آور داشت و پیامش این بود که جهان میخواهد در مقابل انقلاب نو پا بایستند.

حجت السلام و المسلمین عبدالنبی موسوی فرد افزود: استکبار جهانی تمام امکانات خودش رو در قالب ۸۰کشور جهان بصورت رسمی و غیر رسمی از صدام حمایت کردند،امروز ما توانایی ساخت پهپاد شناسایی ،مدرن ترین تجهیزات نظامی و موشک های دور برد را داریم و میتوانیم با دشمنان مقابله کنیم.

وی در ادامه افزود: باید بدانیم مقاومت امروز ما مشمول نعمات الهی خواهد شد.

فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان در این مراسم گفت : هرگونه تهدید در مرزهای کشور با پاسخ کوبنده نیروهای مسلح مواجه می شود

سردار حسن شاهوارپور ؛ امروزه نیروهای مسلح در استان خوزستان و کشوربا تمام قوا آمادگی خود را برای مقابله با هرگونه تهدید اعلام می کندو امروز اعلام میکنیم نیروهای مسلح خوزستان محکم و استوار برای دفاع از دستاوردهای انقلاب اسلامی آماده ایستاده ایم .
وی افزود دشمنان بدانند هرگونه تهدیدی در جای خود با پاسخ کوبنده ما مواجه خواهد شد،ما متحدین زیادی در نقاط مختلف داریم که در پاسخ به یاوه گویی های دشمنان آماده هستند.

سردار شاهوارپور در این مراسم گفت: سال گذشته حادثه ناگواری داشتیم و جمعی از همرزمان و سربازان و دیگر عزیزان توسط تروریست ها به شهادت رسیدند ، خون شهدا مایه اقتدار میشود.

غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان نیز گفت نیروهای مسلح در آمادگی کامل به سر می برند و با بالاترین سطح آمادگی از مرزهای کشور حفاظت می کنند.

برخی از مجروحین حادثه تروریستی سال گذشته در صف های رژه امسال حضور دارند

0/5 (0 Reviews)
0 0 vote
Article Rating
اشتراک
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x