انقلاب اسلامی ایران مرزهای جغرافیایی را در نوردید

امام جمعه آبادان گفت: انقلاب اسلامی ایران با تاثیر گذاری در سایر کشورهای اسلامی مرزهای جغرافیایی را در نوردیده است.

به گزارش اهواز نوین،حجت الاسلام علی ابراهیمی پور در خطبه دوم این هفته نماز جمعه آبادان اظهار داشت: اگر آمریکا فکر می‌کند با فشار می‌تواند ایران را پای میز مذاکره بیاورد در اشتباه است .

وی افزود: به برکت بومی سازی قدرت نظامی، جوانان ما قدرتمندانه در مقابل استکبار جهانی ایستاده اند و اقتدار و عظمت جمهوری اسلامی ایران از ثمرات دفاع مقدس است.

خطیب جمعه آبادان با اشاره به توطئه های مختلف دشمنان در ضربه زدن به انقلاب گفت: بدخواهان نظام اسلامی نمی توانند به اهداف شوم خود دست پیدا کنند چرا که امت اسلامی تمام نقشه های آنان را با وحدت و انسجام ملی نقش برآب می کند.

حجت الاسلام ابراهیمی پور تصریح کرد: آمریکا در تحریم ها به بن بست رسیده زیرا دیگر چیزی یا شخصی برای تحریم کردن باقی نمانده است، از آمریکا درخواست داریم آقازاده هایی را که دارایی خود را در آمریکا سرمایه گذاری کرده اند تحریم کند.

وی افزود: برخی از کوردلان بر این عقیده هستند که حافظه بلند مدت مردم ایران ضعیف است در حالی که فراموش کرده اند همین مردم بیش از ۴۰ سال پای نظام اسلامی ایستاده اند، این مردم دشمن شناس هستند و برابر آنها ایستادگی خواهند کرد.

خطیب جمعه آبادان گفت: اگر امروزه یمن توانسته پنج سال برابر استبکار جهانی مقاومت کند و بزرگترین پالایشگاه نفت خام دنیا در عربستان را مورد هدف پهبادهای خود قرار دهد حاصل انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس ایران است.

حجت الاسلام ابراهیمی پور خطاب به آمریکا گفت: اگر آمریکا به دنبال جنگ علیه ایران باشد همان سوریه، لبنان، فلسطین، یمن به عنوان خط مقدم برای آنها کافیست و قطعا ایران تمامی منافع آمریکا را نابود خواهد کرد.

وی تصریح کرد: ایران امروز یک مرز جغرافیایی و محصور در منطقه ای جغرافیایی نیست بلکه ایران امروز همان جریان مقاومت در منطقه است.

خطیب جمعه آبادان با اشاره به فرارسیدن هفته دفاع مقدس گفت: مقاومت، عامل پیروزی ایران در جنگ تحمیلی بود و چنین مقاومتی در تاریخ بی سابقه و برگرفته از نهضت سیدالشهدا (ع) است و هشت سال مقاومت ملت ایران باعث شد که امروز مساله ایران مساله کشوری در محدوده مرزهای جغرافیایی نباشد.

وی گفت: رشادت‌های رزمندگان اسلام و ایثارگران در دوران دفاع مقدس موجب ایجاد جریان مقاومت در کشورهای اسلامی شد که مهمترین نتیجه آن بیداری مسلمانان علیه سیاست‌های خصمانه مستکبران است.

حجت الاسلام ابراهیمی پور خواستار برخورد جدی با فروشندگان مواد مخدر در آبادان شد و افزود: در برخی نقاط شهر شاهد فروش مواد مخدر هستیم و انتظار می رود نیروی انتظامی برخورد جدی با آنها داشته باشد.

0/5 (0 Reviews)
0 0 vote
Article Rating
اشتراک
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x