۶۰ هزار خوزستانی در سامانه سماح نام‌نویسی کردند

مدیر حج و زیارت خوزستان گفت: براساس آمار سامانه سماح نزدیک به ۶۰۰ هزار نفر تاکنون نام‌نویسی کرده‌اند که تقریبا ۱۰ درصد یا به عبارتی ۶۰ هزار نفر خوزستانی هستند.

مدیر حج و زیارت خوزستاناظهار داشت: اربعین حسینی برای مسئولان استانی خوزستان به عنوان مسأله اولویت‌دار است و برنامه‌ریزی برای پیشبرد اهداف از ماه‌های گذشته انجام شده است.

وی بیان کرد: تمامی کمیته‌های زیرساختی، ایمنی و انتظامی، اسکان، تغذیه و جذب مشارکت های مردمی توسط بخش‌های مختلف رصد و سالانه شاهد رفع تعداد بسیاری از گره‌ها بودیم.

مدیر حج و زیارت خوزستان عنوان کرد: اربعین سال جاری پیش‌بینی می‌شود باتوجه به حذف گذرنامه، آمار زائران امام حسین(ع) بیش از دو برابر تعداد سال‌های گذشته باشد.

وی با اشاره به آمادگی استان خوزستان برای پذیرش زائران اربعین حسینی، گفت: براساس آمار سامانه سماح نزدیک به ۶۰۰ هزار نفر تاکنون نام‌نویسی کرده‌اند که تقریبا ۱۰ درصد یا به عبارتی ۶۰ هزار نفر خوزستانی هستند.

مدیر حج و زیارت خوزستان با بیان این‌که خوزستان بعد از تهران در رتبه دوم نام‌نویسی سامانه سماح است، اظهار داشت: زائران اربعین حسینی حتما در این سامانه ثبت‌نام کنند و این نام‌نویسی به مدیران فرصت می‌دهد تا به نحو احسن جمعیت را مدیریت کنند.

0/5 (0 Reviews)
0 0 vote
Article Rating
اشتراک
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x