پیمانکار مترو اهواز در صورت نیاز تغییر می‌یابد/کیسون با این وضعیت نمی‌تواند ادامه دهد

استاندار خوزستان گفت: در صورت نیاز پیمانکار قطار شهری اهواز تغییر می‌یابد و یا هر کار دیگری انجام خواهیم داد تا تعهدمان را در قبال مردم اهواز آن گونه که شایسته است به انجام برسانیم.

به گزارش اهواز نوین، جلسه شورای حمل و نقل ریلی اهواز دوشنبه شب در رابطه با تعیین تکلیف وضعیت پیمانکار پروژه متروی اهواز با حضور استاندار اهواز برگزار شد.

غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان  نیز اظهار کرد: پروژه مترو از ۱۴، ۱۵ سال قبل هنوز به بهره‌برداری نرسیده و تکمیل آن مطالبه به حق مردم است.

شریعتی افزود: در صورت نیاز پیمانکار قطار شهری اهواز تغییر می‌یابد و یا هر کار دیگری انجام خواهیم داد تا تعهدمان را در قبال مردم اهواز آن گونه که شایسته است به انجام برسانیم.

کیسون با این وضعیت نمی‌تواند ادامه دهد

موسی شاعری شهردار اهواز در حاشیه این نشست اظهار کرد: شرکت کیسون کار خود را از ۱۵ سال قبل برای راه اندازی مترو اهواز آغاز کرده و پیشرفت حداقلی داشته است.

وی بیان کرد: نمی توانیم دیگر صبر کنیم که این روند را به بهانه های واهی ادامه دهد چرا که این شرکت هیچ مطالبه ای بابت صورت وضعیت های خود از سازمان قطار شهری ندارد؛ عزم جدی ما این است که این پیمانکار با این وضعیت نمی تواند کار را ادامه دهد و تغییر پیمانکار در دستورکار ما است و در واقع آخرین هشدارها به آن داده شد.

وی با بیان اینکه تحت تاثیر لابی ها و فشارها قرار نمی‌گیریم، گفت: این قرارداد از ابتدا هم به خوبی بسته نشده و باید فسخ شود و پیمانکاری وارد شود که عزم و اراده دنبال کرده پروژه را داشته باشد.

شاعری گفت: اختلاف فعلی ما با شرکت کیسون بر سر تامین فاینانس نیست بلکه این شرکت تعهداتی برای ادامه کار داشته که عمل نکرده است.

0/5 (0 Reviews)

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of