• شنبه / 5 فروردین 1402 / 20:38
  • دسته‌بندی: اخبار ایران
  • کد خبر: 98051371711
  • خبرنگار : 2

ایجاد ۳۰۰۰ واحد خوابگاه متاهلی در دانشگاه آزاد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از ایجاد ۳ هزار واحد خوابگاه متاهلی در دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد.

به گزارش اهواز نوین، محمدمهدی طهرانچی در حاشیه سفر به شهرستان دماوند در خصوص تسهیلات جدیدی برای ازدواج دانشجویان اظهار کرد: در حال تدوین بودجه امسال هستیم و نهضتی را آغاز کردیم که تبدیل خوابگاه‌های مجردی به متاهلی است.

طهرانچی افزود: در این راستا، سه هزار واحد خوابگاه را در نظر داریم که هر استان ۱۰۰ خوابگاه را بر عهده می‌گیرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: در تلاش هستیم بتوانیم سه هزار خوابگاه متاهلی را در سال پیش‌رو به مجموعه ظرفیت خوابگاهی دانشگاه آزاد اسلامی اضافه کنیم‌.

طهرانچی در خصوص این خوابگاه‌ها تصریح کرد: این خوابگاه‌ها به صورت مبلمان خواهند بود که برای دانشجویان پسر کارشناسی ارشد و دانشجویان دختر کارشناسی که امر مقدس ازدواج را آغاز می‌کنند به عنوان پشتوانه در اختیارشان قرار می‌دهیم.

وی در خصوص دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند بیان کرد: دماوند از واحدهای قدیمی و بنیه‌دار دانشگاه آزاد اسلامی است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند با توجه به ظرفیت‌های خود توسعه پایداری دارد، افزود: از توسعه پرستاری در این واحد حمایت کردیم و بنا داریم که در حوزه پیراپزشکی توسعه جدی را در آن داشته باشیم تا بتواند مؤثر عمل کند.

طهرانچی در خصوص درآمدهای این دانشگاه گفت: در خصوص درآمدهای غیرشهریه دانشگاه آزاد اسلامی امسال به طور جدی کار می‌کنیم که افزایش یابد تا بتوانیم از منابع دانشگاه آزاد به طور مؤثر استفاده کنیم.

0/5 (0 Reviews)

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of