خوزستان قهرمان مسابقات کیک بوکسینگ کشوری شد

مسابقات قهرمانی کیک بوکسینگ قهرمانی کشور در دزفول روز شنبه با قهرمانی خوزستان پایان یافت.

به گزارش اهواز نوین، رییس هیات های رزمی استان خوزستان روز شنبه در آئین اختتامیه این مسابقات گفت: بیست و دومین دوره مسابقات کشوری کیک بوکسینگ با حضور ۵۶۳ ورزشکار از ۱۷ استان کشور در رده های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در پایتخت مقاومت ایران برگزار شد که از لحاظ کمی و کیفی در شرایط مطلوبی برگزار شد .

علی آقاجری افزود: تیم خوزستان الف مقام نخست، تیم خوزستان ب مقام دوم و تیم اصفهان مقام سوم این مسابقات را از آن خود کردند.

وی با بیان اینکه استان خوزستان در قالب سه تیم توانمند در این مسابقات شرکت کرده بود، اظهار داشت: کاپ اخلاق این دوره از مسابقات نیز با نظر داوران به تیم لرستان رسید.

رئیس هیات های رزمی استان خوزستان افزود: سطح مسابقات و میزبانی از جمله امکانات خوابگاه و ورزشگاه خوب بود البته کاستی هایی نیز وجود داشت.

وی گفت: مسابقات قهرمانی استانی کیک بوکسینگ انتخابی تیم ملی هفته نخست آذرماه برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا به میزبانی بهبهان برگزار می شود.

گفتنی است بیست و دومین دوره مسابقات کیک بوکسینگ قهرمانی کشور به مناسبت یادواره قهرمان فقید علیرضا اکبری از ۱۰ مرداد ماه در ورزشگاه شهید مجدیان دزفول آغاز و ۱۲ مردادماه به کار خود پایان داد.

0/5 (0 Reviews)

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of