نخستین مدیر فرودگاهی زن در ایران منصوب شد

پروانه سهرابی به عنوان نخستین مدیر فرودگاهی زن به سمت مدیر فرودگاه آبادان منصوب شد.

به گزارش اهواز نوین، از روابط‎عمومی شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران، رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران روز دوشنبه حکم انتصاب نخستین زن مدیر فرودگاهی کشور را صادر کرد.

در حکم صادره برای خانم پروانه سهرابی از وی خواسته شده در زمینه استقرار سیستم مدیریت ایمنی و ارتقای سطح خدمات فرودگاهی در راستای پاسداشت حقوق شهروندی مسافران و هماهنگی مؤثر با شرکت‎های هواپیمایی و نهادهای حفاظتی – امنیتی و دیگر مجموعه‎های مرتبط با خدمات فرودگاهی و نگهداری اصولی زیرساخت‎های موجود و بهره‎برداری مؤثر و اقتصادی از ظرفیت‎های فرودگاهی برنامه ریزی و اقدام کند.

سیاوش امیر مکری در حکم مدیر جدید فرودگاه آبادان توسعه کسب و کارها و وصول به موقع درآمدها با تأکید بر انضباط مالی، اجتناب از اتلاف منابع، کاهش هزینه‎ها، رعایت دقیق قوانین و مقررات و هماهنگی کامل با ستاد شرکت را خواستار شده است.

خانم سهرابی پیش از این در سمت معاون برنامه‎ریزی، نظارت و امور اقتصادی فرودگاه اهواز فعالیت می‎کرد که اکنون علاوه بر مدیریت فرودگاه آبادان، در جایگاه مشاور مدیرعامل در امور بانوان و خانواده نیز به ایفای نقش خواهد پرداخت.

به گزارش اهواز نوین رییس سابق فرودگاه آبادان و ۲ مدیر دیگر این فرودگاه در اردیبهشت ماه امسال با حکم محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی به دلیل آنچه که رفتار غیر مسئولانه عنوان شده از مقام خود عزل شدند.

پرواز شماره ۸۶۰ مورخه ۱۶ اردیبهشت ماه تهران – آبادان به علت عدم ارایه به موقع خدمات هندلینگ در فرودگاه آبادان با وقفه مواجه شده و نارضایتی مسافران ان پرواز را به دنبال داشت که در پی آن به دستور وزیر راه و شهرسازی با افراد خاطی برخورد شد.

0/5 (0 Reviews)

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of