اولویت سپاه ،بازسازی و اجرای طرحهای اقتصاد مقاومتی در مسجدسلیمان است

فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: سپاه آمادگی خود را برای فعالیت با تمام ظرفیت در زمینه بازسازی منازل ، مدارس و همچنین اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی در شهرستان مسجدسلیمان اعلام آمادگی می کند .

به گزارش اهواز نوین سرلشکر حسین سلامی روز جمعه در جلسه شورای اداری شهرستان مسجدسلیمان اظهار داشت: زلزله اخیر اگرچه خسارت‌هایی به مناطقی از این شهرستان وارد کرده است اما با اتحاد و مدیریت صحیح می توانیم مناطق آسیب دیده را بازسازی کنیم.

سر لشکر سلامی افزود: در زلزله این شهرستان علاوه بر منازل مسکونی به تعداد زیادی از مدارس نیز خسارت وارد شده است، به گفته مسئولان این شهرستان ۱۶ مدرسه تخریب شده اند که سپاه کار بازسازی پنج مدرسه را برعهده می‌گیرد.

فرمانده کل سپاه پاسداران ادامه داد: انتظار می‌رود روند اجرایی پروژه های بازسازی سرعت بیشتری به خود گرفته و مدارس جدید نیز با معماری ایرانی اسلامی احداث شود.

وی تصریح کرد : تعدادی از اهالی برخی مناطق آسیب دیده این شهرستان امکان سکونت در منازل خود را ندارند و باید وضعیت اسکان آنها هر چه سریعتر مشخص شود.

سرلشکر سلامی اظهار داشت: سپاه در زمینه آواربرداری نیز با تمام ظرفیت پای کار می آید تا بتوانیم در کنار سایر دستگاه های خدمت رسان هر چه سریعتر وضعیت این مناطق را مشخص کنیم.

فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: همچنین در زمینه اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و اشتغال زایی در شهرستان مسجدسلیمان انتظار می‌رود سپاه ولیعصر این منطقه را در کنار سایر مناطق هدف خود در نظر بگیرد تا بتوانیم در زمینه اشتغال نیز اقدامات خوبی در این شهرستان صورت دهیم.

وی افزود: در زمینه اجرای طرح های فرهنگی در این شهرستان نیز سپاه آمادگی خود را اعلام می کند چرا که مردم این شهرستان مومن ،انقلابی و جهادی بوده و نیازمند حمایت های بیشتری هستند .

سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران روز پنج شنبه از مناطق سیل زده خوزستان بازدید کرد و در روز جمعه نیز با حضور جمعی از مسئولان استان از مناطق زلزله زده شهرستان مسجدسلیمان دیدن کرد و مسائل و مشکلات مردم آسیب دیده را مورد بررسی قرار داد.

0/5 (0 Reviews)

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of