نکونام:بسیاری از بازیکنان خوزستانی مشاوران خوبی ندارند

جواد نکونام گفت:بسیاری از بازیکنان خوزستانی به این دلیل که مشاوران خوبی نداشتند، از اوج فاصله گرفتند، اما امسال تلاش می‌کنیم بازیکنان فولاد و خوزستان را به چرخه ملی و ترکیب تیم‌های ملی برگردانیم

جواد نکونام سرمربی جدید فولاد خوزستان در اولین نشست خبری این باشگاه برای فصل جدید اظهار کرد: کار خود را برای لیگ امسال در زمان مناسبی آغاز کردیم و سخت تلاش کرده‌ایم که بتوانیم با سرعت خوبی پیشرفت و تیم را برای آغاز لیگ آماده کنیم.

وی افزود: بازیکنان خوبی جذب کرده‌ایم و با توجه به شرایط و محدودیت‌های باشگاه، از وضعیت‌مان در نقل و انتقالات راضی هستم.

نکونام درباره اینکه چرا بازیکنان خوزستانی در سال‌های اخیر در سطح ملی خیلی موفق نبوده‌اند، گفت: بسیاری از بازیکنان خوزستانی به این دلیل که مشاوران خوبی نداشتند، از اوج فاصله گرفتند، اما امسال تلاش می‌کنیم بازیکنان فولاد و خوزستان را به چرخه ملی و ترکیب تیم‌های ملی برگردانیم زیرا می‌دانیم این ظرفیت وجود دارد.

وی ضمن تأکید بر هزینه‌های معقول فولاد در بستن تیم امسالش عنوان کرد: باید واقع‌بینانه به رقابت‌ها نگاه کنیم و فراموش نکنیم که فوتبال به یک بیزینس تبدیل شده است، عامل اصلی نتیجه‌گیری در فوتبال بازیکن است و طبیعی است که تیم‌هایی که هزینه‌های بالایی کرده و می‌کنند، وضعیت بهتری داشته باشند اما این قول را می‌دهم که بهترین عملکرد را داشته باشیم و کار را برای هر حریفی که مقابل ما قرار می‌گیرد سخت کنیم.

جواد نکونام درباره جدایی مبعلی از کادرش نیز بیان کرد:مبعلی را خیلی دوست دارم و سال‌ها در کنار او زندگی و بازی کرده‌ام؛ صد درصد مخالف جدا شدن او بودم اما فکر می‌کنم به‌دلیل مشکلاتی که سال گذشته داشته جدا شده است.

وی افزود: مبعلی به من گفت فعلا به مربیگری علاقه‌ای ندارم.همین امروز هم اگر مبعلی بخواهد برگردد با آغوش باز از او استقبال می‌کنم اما در این شرایط یک مربی خوب جایگزین مبعلی می‌شود.

نکونام اظهار کرد: باشگاه به ما گفته به دلیل شرایط ارزی قید جذب دو بازیکن خارجی دیگر را بزنیم و تقریبا نفرات نهایی ما همین بازیکنان فعلی هستند.

سرمربی تیم فولاد گفت: متاسفانه خیلی از تیم‌ها حاضر نمی‌شوند در این فصل از سال برای بازی تدارکاتی به اهواز بیایند، با این حال برای روز ۹ مرداد یک بازی دوستانه با ذوب آهن و پس از آن حضور در جام شهدا در تهران را در دستور کار داریم.

وی در پایان عنوان کرد: تأکید من به بازیکنانم این است که ما در تیم فولاد کارگر می‌خواهیم به این معنی که همه ما باید حداکثر تلاش خود را برای موفقیت فولاد به کار بگیریم.

0/5 (0 Reviews)

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of