منطقه آزاد اروند نسبت به مسیر جدید تردد زائران با دقت بیشتری اقدام کند

امام جمعه خرمشهر گفت: منطقه آزاد اروند نسبت به مسیر جدید تردد زائران با دقت بیشتری اقدام کند

حجت‌الاسلام محمد جواد عادلپور امروز در نشست ستاد اربعین که در محل سالن شهید دورقی فرمانداری ویژه خرمشهر برگزار شد، اظهار کرد: ما باید هر فعالیت و اقدامی را در وقت مقرر و مناسب خود انجام دهیم تا با مشکلی برخورد نکنیم.

وی افزود: در بحث اربعین نیز باید این مسئله را مورد توجه قرار دهیم، خوشبختانه ما تجربه خوبی از سال‌های گذشته نیز داریم و مسؤولان نیز تجربه دیده هستند.

امام جمعه خرمشهر گفت: در بحث اربعین نباید از سوی همه مسؤولان سهل‌انگاری شود چرا که اربعین و مرز شلمچه آبروی نظام است، هر اقدام مثبتی در این رابطه صورت بگیرد قطعا برای آبروی نظام سرمایه‌گذاری است.

عادلپور با تاکید بر اینکه ما باید در کارها و برنامه‌های خود نگاه به آینده داشته باشیم، اظهار کرد: سازمان منطقه آزاد اروند برای تردد زائران مسیر جدیدی را در نظر گرفته است و این اقدام خوب و مناسبی به حساب می‌آید و ما تشکر می‌کنیم.

وی افزود: مدتی پیش به همراه نماینده ولی‌فقیه در استان خوزستان از مرز شلمچه بازدیدی داشتیم و در این بازدید بنده احساس کردم که این وسعت گذر در نظر گرفته شده، کم است و امکان اینکه در آینده با مشکل مواجه شویم، وجود دارد.

امام جمعه خرمشهر گفت: امسال حجم زائران نسبت به سال‌های گذشته افزایش چشم‌گیری خواهد داشت و سال به سال به حجم زائران اربعین حسینی افزوده می‌شود و ما باید در برنامه‌های خود ۲۵ سال آینده را ببینیم.

عادلپور عنوان کرد: مهندسان این پروژه نیز این نگرانی ما را تایید کردند و سازمان منطقه آزاد اروند باید نسبت به این مسئله با دقت بالاتری اقدام کند.

وی همچنین بیان کرد: باید مسائل زیربنایی و زیرساختی در مرز شلمچه از جمله آب و برق به نحو احسن فراهم و به مردم به صورت صحیح و گسترده اطلاع داده شود.

امام جمعه خرمشهر تاکید کرد: اگر این امکانات و خدمات از کانال‌های درست و رسمی انعکاس پیدا نکنند، قطعا دیگر افراد برای ما خبرسازی خواهند کرد.

عادلپور در پایان خاطرنشان کرد: باید در آینده نگاه خاصی به برنامه‌های ویژه ایام اربعین حسینی داشته باشیم و برای این حرکت عظیم از این جهت برنامه خوب و مناسبی را اجرا کنیم.

0/5 (0 Reviews)