ساخت پست برق فلسطین کیانپارس اهواز به زودی آغاز می‌شود

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای خوزستان گفت: مشکل زمین پست ۱۳۲٫۳۳ کیلو ولت gis فلسطین در کیانپارس اهواز برطرف شده و کار اجرایی آن به زودی آغاز می‌شود.

محمود دشت بزرگ اظهار کرد: در منطقه کیانپارس تاسیسات برقی که از قبل احداث شده‌اند در شرایط پرباری قرار دارند و پاسخگوی باری که با ساخت و سازهای جدید به آن‌ها اضافه می‌شود را ندارند و زمینی نیز در اختیار شرکت برق منطقه‌ای نبوده است که بتواند پست جدید احداث کند.

وی ادامه داد: نزدیک به سه سال می‌شود که برای ساخت پست مدنظر در این منطقه مشکل زمین وجود دارد و دستگاه‌های متولی مشارکت لازم را در این زمینه ندارند.

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای خوزستان تصریح کرد: با حضور استاندار خوزستان در منطقه و با تعامل‌های صورت گرفته با سپاه حضرت حضرت ولی عصر (عج) مشکل زمین پست فلسطین برطرف شد اما تملک زمین پست طبیعت کیانپارس کماکان وجود دارد.

دشت بزرگ با بیان اینکه مقرر شده کارهای آماده سازی زمین برای پست عملیاتی شود، بیان کرد: با ایجاد پست gis فلسطین مشکل پرباری تاسیسات در کیانپارس به تعادل رسیده و شبکه برق به پایداری بیشتری می‌رسد.

وی اظهار امیدواری کرد که نگاه‌های بخشی به شبکه برق از بین برود تا با هماهنگی‌های صورت گرفته و تملک زمین‌های مورد نیاز، مشکل ایجاد پست در مناطق مورد نیاز و پربار برطرف شود.

0/5 (0 Reviews)