مردم مسجدسلیمان هرگونه جوشش یا نشت نفت را اطلاع دهند

شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان طی اطلاعیه ای خطاب به شهروندان اعلام کرد درصورت مشاهده هرگونه جوشش یا نشت نفت و گاز مراتب را از طریق شماره تلفن ۱۴۸۱ اطلاع دهند.

پس از وقوع زلزله در مسجدسلیمان شبکه های مجازی از جوشیدن و بالا آمدن نفت در یکی از مغازه‌های پاساژ ۱۷ شهریور در شهر مسجدسلیمان خبر دادند.

بدنبال انتشار این خبر شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان امروز جمعه طی اطلاعیه ای از شهروندان این شهر خواست هرگونه حادثه تراوش یا نشت نفت و گاز را به شماره ۱۴۸۱ مرکز کنترل عملیات اداره بهره برداری اطلاع دهند.

در این اطلاعیه آمده است: برای تماس با تلفن ۱۴۸۱ مرکز کنترل عملیات اداره بهره برداری، به گرفتن پیش شماره (کُد) از تلفن ثابت و همراه نیاز نیست و گرفتن شماره مذکور کافی است. ضمن آنکه تماس با این شماره رایگان بوده و هزینه ای برای شهروندان نخواهد داشت.

براساس این گزارش، ساعت ۱۱:۳۰ صبح روز دوشنبه زلزله‌ای به بزرگی ۵.۷ ریشتر در شهرستان مسجدسلیمان رخ داد که در بیشتر نقاط خوزستان احساس شد؛ تعداد مصدومان این زمین لرزه ۱۱۵ نفر در شهرستان های مسجد سلیمان، ایذه و باغملک اعلام شد.

همچنین تاکنون ۵۰۰ چادر از سوی هلال احمر و ۲۷۰ چادر و ۵۰ هزار آب بسته بندی از سوی ستاد مدیریت بحران استان، پکیچ بهداشتی و موادغذایی از سوی شرکت نفت و سازمانهای مردم نهاد در مسجد سلیمان، بخش گلگیر و روستاهای آسیب دیده توزیع شده است.

بر اساس مصوبه شورای هماهنگی مدیریت بحران ۵۰ خانوار که منازلشان آسیب جدی دیده است در منازل مسکن مهر یا منازل مسکونی هوانیروز مستقر می شوند.

با هماهمگی استاندار خوزستان، مجوز تهیه لوازم خانگی آسیب دیده صادر شده است همچنین گروه های ارزیاب نیز همچنان در حال ارزیابی منازل آسیب دیده هستند و مکاتبات لازم با وزیر کشور به منظور پرداخت خسارتها نیز انجام شده است.

0/5 (0 Reviews)