چاپ چاپ
رئیس شورای بسیج قشر کارمندی درگفتگوبا اهوازنوین: نگاه لیبرال به بیت‌المال مانع برخورد قاطع با خاطیان است/نسل های آینده مسئولین ناکارآمد را نفرین خواهند کرد

سیدشهریار موسوی گفت:مسئولین امر، در راستای برخورد قاطع با نجومی بگیران تحت تاثیر هیچگونه فشارهای جانبی باید هر فرد در هر جایگاهی را مورد بازخواست قراردهند.

سیدشهریار موسوی در گفتگو با اهوازنوین درباره عدم برخورد با دریافت کنندگان حقوق های نجومی اظهارکرد: از کنار این موضوع نباید ساده عبور کرد دولت باید بدون اعمال نظر و سیاسی کاری با آنهایی که تخلف کرده اند به طور جدی برخورد کند و اموال رفته را به بیت المال برگردانند.

وی افزود: علی رغم اینکه مقام معظم رهبری تاکید داشته اند که موضوع حقوق های نجومی نباید شامل مرور زمان شود بلکه  به صورت جدی پیگیری، و نتیجه آن در اسرع وقت به اطلاع مردم رسانده شود به خوبی شاهد نگاه لیبرال و غیرمسئولانه دولت به بیت‌المال هستیم که باعث شده به جای «برخورد قاطع» با خاطیان، به پذیرش استعفای آن‌ها بسنده کرده و دزدی آن‌ها را دریافت های «نامتعارف» و «غیرمنصفانه» اعلام کند.

موسوی با بیان اینکه دولت هایی که بر روی کار می آیند براساس سلایق سیاسی شان تصمیم گیری می کنند، گفت :اگر تمام دولت هایی که بر سر کار می آیند مطیع ولایت باشند و مسیری که مقام‌معظم رهبری برای پیشبرد کشور ترسیم‌ نموده را در راس امورات قرار دهند نظام‌جمهوری اسلامی دچار اینگونه مشکلات نمی شود.

رئیس بسیج قشر کارمندی اضافه کرد: در همین ماجرای اخیر حقوق‌های نجومی و عدم برخورد با آنها ، به‌خوبی آشکار شد که عده‌ای از مسئولان درباره‌ی این معضل اقتصادی چگونه می‌اندیشند و خط فکری آن‌ها چیست؟ در دنیا که نگاه کنید به وضوح دیده می شد نگاه مسئولان کشورها به بهره وری است اما آیا امروز در دولت تدبیر و امید بعد از گذشت سه سال و اندی چنین نگاهی است ؟

وی  اشرافی گری را موجب به قهقرا کشاندن جامعه  عنوان کرد و گفت : قطعا نسل های آینده مسئولین ناکارآمد را نفرین خواهند کرد لذا در حال حاضر باید با تفکر بسیجی و نگاه جهادی در راستای تحقق اهداف انقلابی پیش رفت همانطور که دفاع مقدس را با تفکر بسیجی با پیروزی پشت سر گذاشتیم .

موسوی موضوع حقوق های نجومی را هجوم به ارزش ها دانست و  اضافه کرد: باید با این موضوع به طور جدی برخورد شده و مسئولین امر تحت تاثیر هیچگونه فشارهای جانبی هر فرد در هر جایگاهی را مورد بازخواست قرار دهند.

 

لینک کوتاه مطلب :

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :