چاپ چاپ
امام جمعه موقت اهواز در جمع مردم اهواز : مهمترین دستاورد جنگ استمرار روحیه اسلام انقلابی بود/ موج پرخروش حزب الله آماده خیزش است

حجت الاسلام حاجتی اظهار کرد : دشمنان اگر بنا باشد حزب الله و نه دی بار دیگر امتحان کنند تردید نکنند موجی از پرخروش حزب الله آماده خیزش است در دفاع از امام جامعه آنچه مهم است این موج بصیر و بیدار باقی بماند زیرا زمانی که این موج های طوفنده راه افتاد پی در پی دشمن را می کوبد .

 

 

 

حجت الاسلام حاجتی  در جمع مردم اهواز در جلسه حدیث شریف کساء هیئت فاطمیون استان در مسجد آیت الله اشرفی اصفهانی اهواز با اشاره به اهمیت جایگاه دفاع از حریم ولایت فقیه اظهار کرد : در دفاع از رهبر و ولایت فقیه با هیچ کس تعارف نداریم.

امام جمعه اهواز با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص تبدیل آرمانهای به گفتمان انقلاب گفت : دانشجویی چند سال قبل از حضرت آقا سوال کرد چگونه می توانیم  با آرمان خواهی بر تصمیمات مسئولان کشور موثر واقع بشیم ،رهبری فرمود آرمانها را تکرار کنید تا به گفتمان تبدیل شود تا بعدا این گفتمان ها به سیاست تبدیل شود لذا جوانان آرمانها را تکرار کنند تا به گفتمان تبدیل شود.

حاجتی گریزی به صحبتهای امام خمینی در خصوص بصیرت سیاسی زد و گفت: امام خمینی فرمودند دیانت ما عین سیاست ماست و سیاست ما عین دیانت ماست،ما از آنها نیستیم که گوشه ای بشینیم و فقط ذکر بگوییم،از آنها نیستیم که با اشاره سفارت انگلیس یه گوشه بنشینیم و بگوییم اسلام فقط یعنی ذکر،سجده، نماز ، روزه ،دعا و هیچ کاری به سیاست نداشته باشیم.

وی افزود : حضرت آقا به صراحت فرمود :دشمنان برنامه ریزی کردند مدیران ارشد کشور را در برنامه ریزی برای داخل منصرف کنند و بترسانند ، این مهمترین ابزار استکبار است که انقلاب را زمین بزند هوشیار باشید.

امام جمعه موقت اهواز گفت : فرمایش امام خمینی است : مسلمانها وقتی در مقابل خصم خویش مقاومت کنند اگر خصم آنها ابر قدرت ها باشند پیروزند لذا اگر ملتی بخواهد برای یک حرف حقی مقاومت کند باید باید تاریخ را مرور کنیم ببینیم در تاریخ اسلام چه گذشت ، متاسفانه امروز عده ای دارند خلاف این را به مردم القا و انقلابی بودن را تمسخر می کنند و معتقدند باید با کدخدا بست ، عده هنوز پای مذاکرانت نرفته در دانشگاه ها به دشمن کد می دهند.

حضرت امام خمینی فرموده اند : باید مقاومت و روح اسلامی را حفظ کنیم و این را سر لوحه کارتان قرار دهید، اگر پیرو امام هستیم باید فرمایشات امام را پیروی کنید.

حجت الاسلام حاجتی با اشاره به جریانات مذاکرات هسته ای و برجام گفت : با دشمن برد برد معنی ندارد،چی گیرمان آومد ، بتن را در قلب راکتور اراک تثبیت کردند در مقابل چند ماه بعد از برجام رئیس بانک مرکزی گفت دستاورد برجام تقریبا هیچ بود و وزیر امور خارجه گفت ما اشتباه کردیم.

امام جمعه اهواز بر هوشیاری مردم جامعه در شناسایی امام زمان خود تاکید کرد و گفت : امام جامعه را برای رسیدن به مقصود باورکینم اگر هشیار نباشیم و امام جامعه را نشناسیم ابرقدرتان و دشمنان بر تسلط می یابند ، اگر دیر بجنیم اسلام آمریکایی از جلسات سیاسیون وابسته به آمریکا زیبا ترسیم می گردد که در آن صورت همگی محکوم به فنا هستیم .

وی تاکید کرد : امام فرمود مهمترین دستاورد جنگ استمرار روحیه اسلام انقلابی است ما هرچه داریم به برکت اسلام ناب و اسلام انقلابی است همان که بعضی به سخره می گیرند ما با کسی عهد اخوت نبسته ایم ما با امام پیوند داریم اگر کسی از امام جامعه منحرف شد به صراحت می گوییم، قبولش نداریم.

حجت الاسلام حاجتی در پایان گفت : دشمنان اگر بنا باشد حزب الله و نه دی بار دیگر امتحان کنند تردید نکنند موجی از پرخروش حزب الله آماده خیزش است در دفاع از امام جامعه آنچه مهم است این موج بصیر و بیدار باقی بماند زیرا زمانی که این موج های طوفنده راه افتاد پی در پی دشمن را می کوبد

 

لینک کوتاه مطلب :

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :