چاپ چاپ
در قضایای فتنه ۸۸ انگلیس نقش برجسته ای داشت/عبور از فتنه ۸۸ را مرهون تدابیر رهبر انقلاب هستیم

 

Image result for ‫فتنه 88‬‎فریدون حسن وند در گفتگو با اهوازنوین به نقش فتنه در ایجاد تحریم های جدید علیه ایران و شکاف اجتماعی و ناامنی در کشور اشاره کرد و گفت : فتنه ۸۸ خسارات مادی، معنوی و حیثیتی زیادی برای نظام و کشورمان چه در داخل و چه در سطح بین‌الملل به همراه داشته است اتفاقاتی که در این دوران موجب شد که تجمع های غیر قانونی،شعار های ضد انقلابی سرداده شود .

وی افزود: خطرناک‌ترین و خسارت‌بارترین پیامد آشوب‌ها و اغتشاشات در فتنه سبز، تخریب چهره نهادها و مراکز قانونی‌ بودکه در پس پرده تخریب چهره این نهادهای انقلابی به دنبال ایجاد شکاف و بی اعتماد کردن مردم نسبت به نظام جمهوری اسلامی بود.

نماینده مردم اندیمشک در مجلس با اشاره به  اقدامات انجام شده در عاشورای ۸۸ گفت : یکی از نتایج تلخ حوادث بعد از انتخابات ۸۸ حرمت‌شکنی در وقایع عاشورای ۸۸ بود که حتی در تاریخ مذهب تشیع مشابه آن را سراغ نداریم که موجب طمع دشمن شد.

وی عبور از پیچ خطرناکه فتنه سبزدر تاریخ انقلاب را مرهون رهنمودهای مقام معظم رهبری دانست و اضافه کرد:با تدابیر رهبر انقلاب در فتنه ۸۸ ملت بزرگ ایران بار دیگر سیلی محکمی به دشمنان کشور زدند و یکی از تهدید بزرگتر از کودتاهای پیشین خنثی شد.

حسن وند با بیان اینکه طی صد سال اخیر هر زمان که کشور با تهدیدی مواجه بوده انگلیس نقش موذیانه ای در آن اتقاق داشته است، ادامه داد : به اعتقاد بنده در قضایای فتنه ۸۸ تمام برنامه ریزی ها به عهده سفارت انگلیس و افراد مرتبط بود که دستگیر شدگان هم به این مورد اعتراف کردند ،امروز هم اگر در منطقه اتفاقاتی صورت می گیرد قطعا انگلیس در آن نقش برجسته ای دارد روباه پیر که به انگلیس نسبت داده می شود قطعا بیربط نیست .

تماینده مجلس گفت: گرچه براندازی و بی‌ثبات‌سازی از راهبردهای اعلامی و اعمالی آمریکا و متحدین آن است اما نتیجه این اتحاد و اتفاق نامیمون ،حضور ۴۰میلیونی ملت بزرگ ما در روز نهم دی ماه، آن چنان عظمتی از خود نشان داد که دنیا را خیره کرد.

لینک کوتاه مطلب :

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :