چاپ چاپ
عضو شورای شهر اهواز در گفتگو با اهوازنوین: انتشار لیست استخدامی های شهرداری هدفی جز تخریب وجهه شورای چهارم ندارد

حسین حیدری گفت : این تنش ها به جز تخریب وجهه ی شورای چهارم هیچ نتیجه ای ندارد و برخی با تخریب شورا می خواهند به مطلوب خود و اقبال عمومی برسند.

حسین حیدری درگفتگو با اهوازنوین درباره لیست استخدامی های غیرقانونی که رئیس شورا تهیه شده اظهار کرد: افرادی که اینگونه در شهرداری بکارگیری می شوند حجمی و پیمانکاری هستند و  واژه استخدام درمورد این افراد به کار برده نمی شود.

حیدری با بیان اینکه رئیس شورا باید در مرحله نخست از صحت و سقم این موضوع اطمینان حاصل می کرد افزود :هرکس به رئیس شورای شهر مشورت داده که این لیست را به شهردار بدهد، اشتباه کرده چون این لیست پالایش نشده است و نام کسانی در آن وجود دارد که ۶ سال است در شهرداری مشغول هستند.

وی اضافه کرد : این تنش ها به جز تخریب وجهه شورای چهارم هیچ نتیجه ای ندارد و برخی با تخریب شورا می خواهند به هدف مطلوب خود و اقبال عمومی برسند.

حیدری با بیان اینکه اگر افراد درج شده در این لیست صحت نداشته باشد بار حقوقی دارد ادامه داد: شهردار ۵۰ نامه ما را پاسخ نداده جز این نامه که شورا را به چالش بکشاند.

عضو شورای شهر اهواز ضمن انتقاد از عملکرد رئیس شورای شهر اهواز گفت :  هر عملی که در شورای شهر انجام می شود جنبه نظارتی دارد بنابراین باید با اعضای شورا مشورت می شد تا بر اساس مراحل قانونی در زمینه استخدامی ها  طرح تحقیق و تفحص داده می شد.

لینک کوتاه مطلب :

کلمات کلیدی :

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :