چاپ چاپ
استقلال خوزستان – تراکتورسازی؛ آغازی برای شکستن طلسم مساوی

4 بازی اخیر دو تیم استقلال خوزستان و تراکتورسازی با نتیجه تساوی به پایان رسیده و بازی آنها در هفته شانزدهم برای پایان طلسم مساوی است.

به گزارش اهوازنوین به نقل از رهیاب، استقلال خوزستان در دومین روز از هفته شانزدهم لیگ برتر در اهواز میزبان تراکتورسازی تبریز است. آبی‌های خوزستان گرچه از زمان صعود به لیگ برتر تاکنون موفق به شکست سرخ پوشان تبریزی نشدند اما آخرین برد تراکتورسازی در برابر استقلال خوزستان به فروردین سال ۹۴ باز می‌گردد.

۴ بازی گذشته این دو تیم با نتایج مساوی بدون گل، یک – یک و ۲ – ۲ به پایان رسیده است و حالا آبی‌ها بدون زهیوی و با اضافه شدن آلویزنانگ و آرش افشین به دنبال کسب نخستین پیروزی خود در برابر تبریزی‌‍ها هستند.

این دو تیم تاکنون ۷ بار به مصاف هم رفته‌‍اند که تراکتورسازی موفق به کسب ۳ برد شده‌اند و ۴ بازی این دو تیم با نتیجه تساوی به پایان رسیده است. حالا باید منتظر ماند که تراکتورسازی مدعی قهرمانی می‌تواند طلسم تساوی‌ها را بشکند یا آبی‌های خوزستانی برای افزایش روحیه خود موفق به شکست تراکتوری‌ها می‌شوند.

استقلال خوزستان ۴ برد، ۶ تساوی و ۵ شکست را در این فصل کسب کرده و عامل مهم حضور این تیم در نیمه پایینی جدول تساوی‌های پی در پی است. تراکتورسازی نیز پا به پای پرسپولیس در نیم فصل نخست حرکت کرد و با ۸ پیروزی، ۶ تساوی و یک شکست و ۲ امتیاز کمتر نسبت به پرسپولیس در جایگاه دوم قرار گرفته است.

تراکتورسازی تبریز با برد در این بازی می‌تواند موقتا به صدر جدول برسد و آبی‌های خوزستان در صورت برد در برابر تراکتورسازی و توقف گسترش فولاد در برابر پیکان می‌توانند به رده نهم جدول صعود کنند.

تراکتورسازی تبریز با ۲۴ گل زده هجومی ترین تیم لیگ برتر در نیم فصل نخست بود و استقلال خوزستان با ۱۸ گل زده جزو تیم های متوسط در این زمینه بود. تراکتورسازی ۱۱ بار دروازه خود را در برابر حریفان باز شده دیده است و استقلال خوزستان نیز ۱۹ گل دریافت کرده است.

لینک کوتاه مطلب :

کلمات کلیدی :

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :