چاپ چاپ
عضو مجلس خبرگان رهبری ارادت به امام و رهبری و روحیه جهادی در کارنامه درخشان آیت الله هاشمی ثبت شده است

آیت الله فرحانی گفت: ارادت به آرمان های امام و رهبری از دغدغه های مهم آیت الله هاشمی رفسنجانی بود.

به گزارش اهوازنوین به نقل رهیاب آیت الله عبدالکریم فرحانی درباره آیت الله هاشمی رفسنجانی ضمن عرض تسلیت رحلت جانگداز یکی از استوانه های محکم انقلاب و یار دیرین امام و رهبری اظهار داشت: همانگونه که در پیام حضرت آقا امام خامنه ای منعکس بود ایشان در حدود ۶۰ سال سابقه رفاقت، همراهی، همسنگری و نیز کمک موثر در مسائل اساسی انقلاب را در کارنامه خویش داشته اند.

وی افزود: ارادت به امام و رهبری یکی از نقاط درخشان تلاش های مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی است.

عضو مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: هوش سرشار و روحیه جهادی همچنین تلاش و تلاشگری آیت الله هاشمی رفسنجانی از نقاط برجسته کارنامه اشان بوده و از دست دادن چنین استوانه ای ضایعه ای جبران ناپذیر برای انقلاب اسلامی است.

وی گفت: ان شاءالله خداوند متعال به ما و همه مردم توفیقی عنایت کند تا با شرکت گسترده در مراسم خاکسپاری و نماز ایشان که فردا برگزار می شود بتوانیم تجلی وحدت، ولایتمداری و ارادت به آرمان های امام و رهبری که از دغدغه های مهم آیت الله هاشمی رفسنجانی بود را به دنیا و جهانیان نشان دهیم.

آیت الله فرحانی تصریح کرد: امیدوارم خداوند متعال زحمات آیت الله هاشمی رفسنجانی را به بهترین وجه قبول بفرماید و همه ما را در کرانه لطف، فضل و درجات متعالی هر دو جهان قرار دهد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه مطلب :

کلمات کلیدی :

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :